Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Wiadomości > Program „Poznaj Polskę” jest cały czas kontynuowany. Szkoły składają już wnioski w 4 edycji programu. Jak to zrobić?

Program „Poznaj Polskę” jest cały czas kontynuowany. Szkoły składają już wnioski w 4 edycji programu. Jak to zrobić?


Minister edukacji zapewnił, że można składać wnioski w programie „Poznaj Polskę”. Na już czwartą edycję przewidziano jednak mniejszy budżet niż na początku programu. W tym roku na wsparcie edukacyjne szkół w formie wycieczek w piękne i ważne miejsca w Polsce zaplanowano kwotę 50 mln zł. Wnioski można składać od 6 marca.

Przeczytaj więcej: https://siedlce.naszemiasto.pl/program-poznaj-polske-jest-caly-czas-kontynuowany-szkoly/ar/c5-9248591