Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Siedlce i okolic!

Co się stanie, gdy codziennie będziesz pić wodę z octem jabłkowym? Wypróbuj na czczo, a efekty cię zaskoczą! Sprawdź prosty przepis

2022-08-16 11:36:00

Ocet jabłkowy znany jest od lat i stosowany najczęściej w kuchni jako dodatek do potraw, ale także jako środek do pielęgnacji skóry czy włosów. Woda z octem jabłkowym do picia może wydawać się nietypowym pomysłem. Okazuje się jednak, że taki napój miewa pozytywne działanie na naszą figurę, a nawet poprawia humor. Sprawdź, jak przygotować wodę z octem jabłkowym i jakie jej ilości są bezpieczne do spożycia oraz kto nie powinien po nią sięgać.


To przyszłość technologii militarnej? Tak prezentują się najnowocześniejsze czołgi na świecie. Czy będą na usługach polskiej armii?

2022-08-16 11:11:00

Rozwój technologii na świecie jest ściśle związany z przemysłem zbrojeniowym, a dalsze plany dotyczące tego sektora są imponujące. Przykładem mogą być czołgi. To, jak wkrótce będą wyglądać, do niedawna wydawać się mogło mrzonkami z filmów science-fiction. Sprawdźcie sami.


Maxus. Chińska marka aut wjeżdża do Polski. Ten model wkrótce trafi do sprzedaży

2022-08-16 09:19:00

Rynek pick-upów jest obecnie zdominowany przez silniki tradycyjne a żaden z producentów nie oferuje w Europie tego typu pojazdu z napędem elektrycznym. Maxus chce to zmienić. Ogłosił właśnie, że model eT90 dostępny będzie od jesieni w salonach.


Kto jest zarządcą drogi? To niezwykle istotne przy odszkodowaniach

2022-08-16 08:56:00

Zarządca drogi jest odpowiedzialny m.in. za jej stan techniczny, utrzymanie i ewentualną przebudowę oraz rozbudowę. To właśnie od zarządcy danej drogi kierowcy mogą dochodzić odszkodowania za uszkodzenie pojazdu wywołane np. przez zniszczoną nawierzchnię.


Abonament RTV za radio w samochodzie. Kto musi płacić?

2022-08-15 10:20:00

Abonament RTV kojarzy się głównie z obowiązkiem dotyczącym gospodarstw domowych. Poczta Polska przypomina, że płacić powinni też posiadacze odbiorników samochodowych. Ale nie wszyscy.


Raty kredytów w górę. Tak podwyżka stóp procentowych wpłynie na kredyt. Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe

2022-08-15 09:45:00

W czwartek, 5.05.2022 r., Rada Polityki Pieniężnej podniosła stopy procentowe o 75 pkt bazowych. Jest to jest już 8 z rzędu podwyżka stóp procentowych. Podwyżka stóp związana jest z rosnącą inflacją. O ile wzrosną raty kredytów hipotecznych? Mamy konkretne wyliczenia wysokości rat. Sprawdź, ile trzeba będzie oddać bankowi.


Jak oszukać komornika? Tak to robią Polacy! Oto popularne sposoby i sztuczki na ominięcie długów. Dłużnicy wciąż ryzykują

2022-08-14 12:08:00

Jak Polacy oszukują komorników? Poznajcie najpopularniejsze sposoby i sztuczki wykorzystywane przez osoby ścigane przez komornika. Aby go przechytrzyć, dłużnicy zdolni są prawie do wszystkiego. Jakie mają metody? Na papierze zarabiają minimalną krajową, pracują na czarno lub przepisują majątki na bliskich. "To najgorszy sposób postępowania" - ostrzega Krajowa Rada Komornicza. Jakie mają metody, aby ukryć swój majątek i uniknąć płacenia? Zobacz najpopularniejsze sposoby i sztuczki, których ludzie chwytają się, by oszukać komornika.


Abonament RTV za radio w samochodzie. Nie zapomnij zapłacić! Inaczej zapłacisz karę!

2022-08-14 12:05:00

Mało kto z nas pamięta o płaceniu za odbiorniki radiowe i telewizyjne w domu. Tym bardziej zapominamy o tym, aby zapłacić abonament RTV za radio samochodowe. Jest to duży błąd. Za niezapłacenie grożą nam kary!


Nie jedz tych produktów. Okazały się szkodliwe dla zdrowia i życia. Sklepy się ich pozbywają! Najnowsze ostrzeżenia GIS (14.08.2022)

2022-08-14 08:33:00

Nowe ostrzeżenie GIS dotyczy lodów i soczków. Te produkty są wycofywane ze sprzedaży. Jeśli kupiłeś je, oddaj do sklepu lub wyrzuć. W tym artykule znajdziesz ich terminy ważności i numery partii. Artykuł jest regularnie aktualizowany.


Najlepsze wodne atrakcje w Polsce. TOP 10 najlepszych aquaparków i parów wodnych w Polsce. Super na upalne lato 2022. Ranking

2022-08-13 21:28:00

Najlepsze aquaparki i parki wodne w Polsce. Jest taki ranking. Na liście TOP 10 najlepszych polskich parków wodnych jest m.in. Park Wodny Kraków. Gdzie są najlepsze w Polsce wodne atrakcje dla całych rodzin idealne na wakacje 2022? Kliknij w naszą galerię i sprawdź.