Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Muzyka i Edukacja > Kursy i Warszaty > warsztaty gry na ukulele dla początkujących

Archiwalne: warsztaty gry na ukulele dla początkujących

05.03.2020


Aloha!

Zapraszamy do wzięcia udziału w muzycznych warsztatach ukulele!
Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 12 roku życia i dorosłych.

Zapraszamy wszystkich, którzy zawsze chcieli nauczyć się gry na ukulele, ale nigdy nie mieli okazji spróbować, jak i tych, którzy troszkę już grają, ale szukają wskazówek i chcą pograć w grupie :).
Ukulele jest niezwykle demokratycznym instrumentem, nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania muzycznego, by zacząć grać!


Nie musisz mieć własnego instrumentu - możesz skorzystać z naszych instrumentów - bez dodatkowych opłat. Ilość instrumentów jest ograniczona, dlatego nie czekaj, zapisz się i zarezerwuj instrument dla siebie już dziś!

Grupy będą liczyły około 20-25 uczestników. Minimalna liczba osób w grupie to 10 osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia, jeśli nie zbierze się minimalna liczba kursantów.

Gramy w sobotę 21 marca 2020 w Hotelu Kamienica, przy al. Wojska Polskiego 60 w Siedlcach.

PLAN WARSZTATÓW:

21.03.2020
11:00-13:00 grupa dla początkujących


Kurs ukulele to połączenie teorii i potężnej dawki praktyki. Przećwiczymy m.in. popularne rytmy bicia, grę palcami, przykładowe utwory. Ponadto, nauczymy się stroić instrumenty, odczytywać diagramy akordów, tabulaturę, a także wspólnie wykonamy fragmenty piosenek uwzględniając różny poziom zaawansowania.


Kurs obejmuje:
dwugodzinne warsztaty, pakiet startowy specjalnie przygotowany dla naszych kursantów oraz możliwość skorzystania z naszych instrumentów podczas warsztatów.

Koszt warsztatów:
49 zł, przy zapisie i opłaceniu warsztatów do 10. marca
69 zł, przy zapisie i opłaceniu warsztatów do 17. marca
89 zł, przy zapisie i opłaceniu warsztatów po 17. marca


Liczba miejsc jest ograniczona.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie wpłaty za warsztaty w ciągu dwóch dni od zapisu.
Wpłaty dokonujemy na konto Akademii Gitary: 59 1140 2004 0000 3602 7577 3693. W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika warsztatów oraz daty warsztatów.Zapisy: facebook Akademii Gitary, mailowo: biuro@guitaracademy.edu.pl, lub telefonicznie na 534 930 869.
koniecznie z zaznaczeniem poziomu oraz z informacją, czy ukulele będzie potrzebne. Do zobaczenia!
UWAGA: Zgodnie z art. 38 pkt 12 ustawy o prawach konsumenta, Nabywca nie ma możliwości dokonania zwrotu zakupionego Biletu. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa z Warsztacie, Nabywca może znaleźć osobę, która odkupi od niego Bilet.

Organizator ma prawo do utrwalenia przebiegu Warsztatów przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.
Każdy Nabywca Biletu i każdy Uczestnik Warsztatów przyjmuje do wiadomości, że udział w Warsztatach jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie jego osoby oraz na rejestrację, transmitowanie i rozpowszechnianie jego głosu lub wizerunku w związku z uczestnictwem w Warsztatach – dla celów edukacyjnych, dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych Organizatora.


________________________________

Zastanawiasz się, czy ukulele jest dla Ciebie? Wydaje Ci się, że do gry na instrumencie potrzeba specjalnego muzycznego talentu i niezwykłych manualnych predyspozycji?

Jedyne, czego potrzebujesz, by mieć frajdę z grania na ukulele to dobre nastawienie i chęć do grania! Serio, nie potrzebujesz niczego więcej :). Pierwsze piosenki zagrasz z nami już po 15 minutach zajęć!
Podczas naszych warsztatów stawiamy na praktykę i na to, by jak najszybciej osiągnąć etap gry połączonej ze śpiewaniem. Mamy na to swoje metody :).

________________________________
Wydaje Ci się, że masz za duże palce do tak małego instrumentu?

Mamy dostępne instrumenty w różnych rozmiarach, na pewno dobierzemy odpowiedni dla Ciebie!

Jeśli nurtują Cię inne kwestie - nie bój się zapytać w wiadomości, na wszystkie chętnie odpowiemy!