Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > Stolarz – praca w Niemczech od zaraz, Bamberg

Archiwalne: Stolarz – praca w Niemczech od zaraz, Bamberg

21.07.2023

Klaver poszukuje stolarza do pracy w Niemczech.
Jeśli jesteś stolarzem i spełniasz poniższe warunki, zapraszam Cię do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego https://www.klaverteam.com/formularz-aplikacyjny-dominika/ lub do przesłania CV na adres job@klaverteam.com
Pracodawca oczekuje:
 - kilkuletnie doświadczenie zawodowe
 - wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
 - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)
Zakres obowiązków:
 - prace stolarskie przy kamperach
 - montaż mebli w kamperach
 - obróbka drewna
 - piłowanie i cięcie drewna
 - piłowanie, cięcie, klejenie
 - obsługa prasy
Dodatkowe informacje:
 - praca na 1 zmianę od 6 do 15
 - 40 € diety
Zainteresowała Cię powyższa oferta? Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń:
Oliwia +48 577 901 099
Dominika + 48 570 901 033
Klaver, KRAZ 18450

1 zł