Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > • Pracownik produkcji-pracownik fizyczny

Archiwalne: • Pracownik produkcji-pracownik fizyczny

10.07.2020

• Pracownik produkcji-pracownik fizyczny
• Miejscowość : Bromskirchen-Somplar
Opis stanowiska:
• obsługa maszyn do produkcji elementów drewnianych,
• kontrola jakości,
• uzupełnianie ubytków powstałych w trakcie obróbki,
• struganie, szlifowanie, polerowanie,
• praca z narzędziami mechanicznymi ,

Wymagania :
• znajomość języka niemieckiego
• umiejętność posługiwania się narzędziami ( wiertarka, szlifierka,)
• zdolności manualne,
• dobra kondycja fizyczna
• własne auto na dojazd
• dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:
• umowa o pracę tymczasową,
• stawka brutto god : 10.15 €/h (ok 1300 euro netto )
• praca w systemie 3 zmianowym (dodatek za pracę w porze nocnej +25 %)
• możliwość nadgodzin
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
• zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720, +48 571 322 118, +48 515 909 954
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.