Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > Pracownik budowlany – do 1500 zł/dzień – zagranicz

Archiwalne: Pracownik budowlany – do 1500 zł/dzień – zagranicz

05.05.2021

ABC Work (licencja nr 12912) - aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii i Holandii poszukujemy PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH do pracy na stanowiskach:
- stolarz,
- hydraulik,
- monter (stolarki, mebli, okien, podłóg itp.),
- regipsiarz,
- elektryk,
- murarz,
- malarz,
- operator żurawia wieżowego,
- cieśla szalunkowy/zbrojarz,
- glazurnik/kafelkarz,
- dekarz.

OFERUJEMY:
- wysokie wynagrodzenie godzinowe (uzależnione od stanowiska pracy i doświadczenia) + dodatki do pensji,
- zagraniczną umowę o pracę,
- ubezpieczenie,
- zorganizowane zakwaterowanie na miejscu zleceniu,
- stałą opiekę polskiego koordynatora,
- pomoc w organizacji wyjazdu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

WYMAGANIA:
- doświadczenie na stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Prawo jazdy lub własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work?
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już blisko 10 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu
Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym."