Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > PRACA W HOLADII - OD ZARAZ- PROSTE PRACE PRODUKCYJ

Archiwalne: PRACA W HOLADII - OD ZARAZ- PROSTE PRACE PRODUKCYJ

01.09.2021

Miejsce pracy: Holandia, - różne regiony: Bleiswijk, Utrecht, Tilburg, Oss
Oferujemy: -Legalną pracę za granicą -Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę -Opiekę polskojęzycznego koordynatora -dodatki za nadgodziny, dodatki wakacyjne i urlopowe
Wymagania: •elastyczność •komunikatywna znajomość języka angielskiego •mile widziane prawo jazdy •nie wymagane doświadczenie •wymagane chęci i motywacja do pracy
Zakres obowiązków: -Pakowanie orzechów, przypraw, kakao, mak itp. -Pakowanie cukierków, mleka w proszku, kosmetyków itp. -Order picker- magazyny dhl, magazyn elektroniką itp. -Praca przy kwiatach -inne prace produkcyjne Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!
Zadzwoń:
Martin tel: + 48 577 901 944- wyślij sms o treści "pakowacz"
Dominika tel: +48 570 901 033- wyślij sms o treści "pakowacz"
Szukasz czegoś innego- Izabela tel. +48 731 901 913 Kamila tel. +48 570 901 414
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o -KRAZ 18450