Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > Praca od zaraz - Magazyn z elektroniką w Holandii

Archiwalne: Praca od zaraz - Magazyn z elektroniką w Holandii

09.08.2021

Lokalizacja: Tilburg
Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, pakowanie, rozpakowywanie, order picker
• znajomość języka angielskiego w stopniu min. podstawowym
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:
• order picker na magazynie ze sprzętem elektronicznym
• sortownie i przeliczanie produktów
• kontrola jakości
• obsługa wózka ept
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
„elektronika – Holandia” - oddzwonimy do Ciebie!

Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com