Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Dom i Ogród > Ogrzewanie > Piec żeliwny na ekogroszek/pellet dwupaleniskowy

Archiwalne: Piec żeliwny na ekogroszek/pellet dwupaleniskowy

12.10.2020


**Kocioł rurowy o podwyższonej sprawności cieplnej, retorta/palnik do spalania pelletu/ekgroszku w trybie automatycznym 5 klasy emisji spalin
Kocioł grzewczy z podajnikiem na eko groszek Compact przeznaczony jest dla klientów poszukujących alternatywy do kotłów gazowych lub olejowych oraz ceniących sobie wysoki komfort cieplny w połączeniu z ekonomiczną eksploatacją urządzenia. Niskoemisyjne certyfikowane kotły c.o z podajnikiem firmy Cichewicz są na rynku od 34 lat. Posiadają innowacyjną retortę samoczyszczącą obrotową, która spala ekogroszek praktycznie bezdymnie i bezpiecznie.

**Kocioł rurowy o podwyższonej sprawności cieplnej, retorta/palnik do spalania pelletu/ekogroszku w trybie automatycznym.

Zalety
- Kocioł 5 klasy emisji, spełnia najnowsze wymogi emisyjne.
- Posiada intuicyjną automatykę oraz powiększony kosz zasypowy.
- Posiada szereg zalet, producent firma Cichewicz, 5 lat gwarancji.
- Możliwość konfiguracji rodzaju palnika
- Stałopalność 2-7dni na jednym załadunku
- Ruszt awaryjny i Prosta obsługa
- Możliwość rozbudowy i konfiguracji automatyki
- Kompaktowe wymiary ułatwiające usytuowanie w kotłowni

**Poprawnie wykonana instalacja z zaworami mieszającymi, termostatem pokojowym i odpowiednią regulacją daje możliwość ograniczenia zużycia paliwa w porównaniu do tradycyjnego kotła węglowego nawet do 20%. Dzięki temu nawet pomimo wyższej ceny eko-groszku szacunkowy koszt ogrzewania będzie podobny a zminimalizujemy obsługę i zapewnimy stałą temperaturę w naszych pomieszczeniach.

** Kotły te przeznaczone są do pracy w układach otwartych ale wersja z wężownicą bezpieczenstwa daje możliwość wykonania instalacji w układzie zamkniętym.

**Compact jako kocioł z automatycznym systemem dozowania paliwa i precyzyjną regulacją powietrza jest urządzeniem, które emituje do atmosfery 10-krotnie mniej szkodliwych substancji w porównaniu z kotłami zasypowymi.

** Niewielkie gabaryty wymiennika oraz czopuch spalin wykonany z tyłu lub do góry daje wiele możliwości usytuowania kotła w pomieszczeniu kotłowni i pozwala na dość proste podłączenie do komina. Wyczystka z przodu ułatwia czyszczenie.

**Kotły wykonywane są w wersji ze zbiornikiem z lewej lub prawej strony. Seryjnie montowany jest stalowy układ nawęglania a w opcji żeliwny

**Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu systemów grzewczych. Jako producent oraz importer wysokiej jakości kotłów C.O dobierzemy Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie. Umów się na bezpłatny obmiar i dobór kotła. Dysponujemy bazą instalatorów w całej Polsce**

*** W swoim asortymencie posiadamy inne modele kotłów i piecy na każdy rodzaj paliwa: ekogroszek,pelelt,drewno,węgiel,słoma,baloty,kotły gazowe , elektryczne o mocach od 8 kW do 500 kW. Zapraszamy do kontaktu dobierzemy odpowiedni model w korzystnej cenie***

8990 zł