Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > Operator wózka widłowego(k/m)bez znaj.niemieckiego

Archiwalne: Operator wózka widłowego(k/m)bez znaj.niemieckiego

30.10.2019

Miejsce pracy Lehrte (okolice Hanoweru)

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, dużego centrum logistycznego, pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego (k/m) bez znajomości języka niemieckiego

Zakres obowiązków:
Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
Kontrola towaru przy odbiorze
Sporządzanie i przekazywanie dokumentacji
Transport wewnętrzny towarów
Układanie towaru na regałach oraz skanowanie
Dbanie o czystość w miejscu pracy
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,19 € brutto/h plus dodatki
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
Wytrzymałość fizyczna
Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
Gotowość do pracy zmianowej
Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 814400970