Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Produkcja > MONTER MECHANICZNY

Archiwalne: MONTER MECHANICZNY

26.08.2020

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.
DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER MECHANICZNY
Miejsce pracy: Siedlce

Zadania:

• montaż mechaniczny elementów wyposażenia pojazdów szynowych

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe
• doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku
• znajomość czytania dokumentacji technicznej
• obsługa elektronarzędzi
• techniczne umiejętności montażowe
• mile widziane uprawnienia UDT (suwnice, podesty ruchome)
• sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

• zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym, produkującej nowoczesne pojazdy szynowe
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość zatrudnienia na umowie zlecenie lub własnej działalności
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym
• możliwość przystąpienia do programu Multisport

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania CV w linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=87ff18570b6e47b9ad9423a69c74aee4

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”