Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Dom i Ogród > Zdrowie > Moc ekstraktów roślinnych i witamin- Cancprev!

Archiwalne: Moc ekstraktów roślinnych i witamin- Cancprev!

09.04.2018


CANCPREV to połączenie wzajemnie się uzupełniających 7-miu aktywnych składników pochodzenia roślinnego i naturalnego o bardzo wysokiej aktywności biologicznej.

CANCPREV to nowy, rewolucyjny suplement diety zawierający kompleks składników, którego działanie wspiera profilaktykę zdrowotną w sposób dotychczas nieosiągalny przez inne dostępne produkty, przeznaczony do codziennej suplementacji dla osób dbających o zdrowie.

Działanie substancji aktywnych zawartych w suplemencie diety CANCPREV określa się w literaturze medycznej oraz publikacjach popularno-naukowych jako mogących wspierać szeroko pojętą profilaktykę antynowotworową.

Składnikom suplementu diety CANCPREV przypisuje się również działanie antyoksydacyjne. Podkreśla się także ich właściwości silnie wspomagające naturalną odporność.AXEKURKUMIN COMPLEX DER 10:1
( Curcuma longa L. + Piper nigrum + Capsicum frutescens L. ) – EKSTRAKT 500mg+20mg+20mg*
Wysokoskoncentrowany ekstrakt z korzenia KURKUMY w synergicznej kompozycji z piperyną oraz kapsaicyną dający unikalną przyswajalności kurkuminy. Ekstrakt zawiera tylko naturalny korzeń kurkumy bez chemicznych dodatków i polepszaczy. Ekstrakt nie jest izolowany do samego ekstraktu kurkuminy, dzięki czemu zostały zachowane liczne substancje, które uzupełniają lub wzmacniają działanie kurkuminy.AXEBROCCO COMPLEX DER 10:1
( Brassica oleracea L. ) – EKSTRAKT 120mg*
Silnie skoncentrowany ekstrakt z brokułów – wielokrotnie bardziej niż same brokuły.
Axebrocco complex to aktywny ekstrakt z brokułów wytwarzany w procesie zachowującym wszystkie właściwości brokułów zwielokrotnione przez wysoką koncentrację substancji.

SELEN MAX - 120µg*
Selenian sodu zawarty w CANCPREV®, w porównaniu do organicznych związków selenu jest szybciej przyswajalny przez organizm. Jego przyswajalność jest na bardzo wysokim poziomie, co gwarantuje szybkie wysycenie organizmu tym pierwiastkiem szczególnie jeśli jego poziom uległ obniżeniu w wyniku dużego obciążenia fizycznego lub umysłowego. Selen zawarty w preparacie jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm.WITAMINA D3 MAX - 40µg*
Witamina D3 zawarta w preparacie została dobrana w takiej ilości, żeby w sposób bezpieczny i regularny suplementować witaminę bez obaw o jej przedawkowanie w wyniku nadmiernego spożycia.

ŻURAWINA EKSTRAKT COPMLEX DER 25:1
( Vaccinium Macrocarpon L. ) – EKSTRAKT 120mg*
Wysoce skoncentrowany ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej to składnik o wyjątkowych właściwościach. W każdej kapsułce suplementu CANCPREV® znajduje się ekstrakt, który odpowiada wielokrotnie wyższej ilości owoców żurawiny ze względu na bardzo wysoką koncentrację. Ekstrakt jest pochodzenia europejskiego. Jest bardzo dobrze przyswajalny przez organizm.

AXEGARLIC COMPLEX DER 10:1
( Allium Sativum L. ) – EKSTRAKT 120mg*
Wysokoskoncentrowany ekstrakt z czosnku. Wykorzystany ekstrakt zachowuje wszystkie biologiczne właściwości czosnku. Ekstrakt posiada europejską jakość i nie wykorzystuje zamienników chemicznych upośledzających wchłanianie oraz czystość produktu.

WITAMINA K MAX - 150µg*
Witamina K zawarta w preparacie została dobrana w takiej ilości, żeby w sposób bezpieczny i regularny suplementować witaminę bez obaw o jej przedawkowanie w wyniku nadmiernego spożycia.

39 zł