Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Produkcja > Młodszy Operator Frezarek CNC

Archiwalne: Młodszy Operator Frezarek CNC

11.10.2019

Firma produkcyjna działająca w branży obróbki skrawaniem – frezowanie na centrach CNC zatrudni na stanowisko:
Młodszy Operator Frezarek CNC
Miejsce pracy: Garwolin
Wynagrodzenie: uzależnione od umiejętności i doświadczenia od 22,0 pln/godzinę brutto + premia
Opis stanowiska:
- Przygotowanie obrabiarki do pracy i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie
- Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
- Samodzielna praca przy obsłudze centrum obróbczego CNC (HAAS)
- Kontrola jakości wykonywanych detali i wykonywanie pomiarów z użyciem narzędzi pomiarowych
- Wprowadzanie danych z pomiaru detali do arkuszy pomiarowych

Z uwagi na fakt, że firma jest dostawcą części dla klientów działających w branży inżynierii kosmicznej i lotniczej oczekujemy by kandydat spełniał następujące wymagania:
- Wykształcenia średniego lub średniego technicznego
- Znajomości rysunku technicznego
- Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- Doświadczenia minimum 6 miesięcy w pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętności pracy w zespole
- Sumienności, dokładności, zaangażowania
- Znajomości narzędzi skrawających i umiejętności ich doboru do procesu obróbki mile widziana

OFERUJEMY
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- regularny wzrost wynagrodzenia którego wielkość uzależniony jest od umiejętności indywidualnych pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ESEM Sławomir Bąk, Marzena Wojtasik z siedzibą w Woli Rębkowskiej moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że ESEM Sławomir Bąk, Marzena Wojtasik z siedzibą w Woli Rębkowskiej jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.”

22 zł