Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > Mechanik odlewni (k/m)

Archiwalne: Mechanik odlewni (k/m)

05.12.2019

Dla naszego klienta, zajmującego się montażem drzwi i okien, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mechanik odlewni (k/m)

Miejsce pracy Region Oldenzaal

Zakres obowiązków:
• Obsługa pieców do wytapiania i podgrzewania
• Zastosowanie materiałów formierskich do produkcji form odlewniczych i rdzeni
• Obsługa maszyn

Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 2000 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
• Pracę w przyjemnej atmosferze w zmotywowanym zespole

• Pomoc ze strony Concept Plus np. przy składaniu wniosku o przyznanie numeru BSN, a także w przypadku innych formalności

Wymagania:
• Wykształcenia w zakresie prac odlewniczych lub pokrewnych dziedzin
• Doświadczenia w pracy na odlewni
• Zdolności do pracy w grupie
• Zdolności do szybkiego przystosowywania
• Prawa jazdy kat. B

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 814400970
lublin@cp-personal.com
www.cp-personal.com