Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Obsługa klienta > Koordynator Obsługi Zleceń

Archiwalne: Koordynator Obsługi Zleceń

31.05.2022

Opis stanowiska
Solutions 30 Wschód jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Koordynator Obsługi Zleceń

Miejsce pracy: SIEDLCE woj. Mazowieckie

ul. Terespolska 12

Będziesz odpowiedzialny/a za:

• planowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy serwisantów,

• nadzorowanie terminowości realizacji zleceń,

• dbanie o jakość i terminowość realizowanych zadań,

• raportowanie ilości zdarzeń zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Wymagania stanowiska
• równoważny czas pracy ,rozliczenie kwartalne (8-20/8-18), również w weekendy,

• cenisz pracę zespołową i angażujesz się w powierzone zadania,

• praca w środowisku MS OFFICE nie jest Ci obca,

• cechuje Cię doskonała organizacja i dokładność w działaniu,

• potrafisz zarządzać informacją i nadzorować terminowość wykonywania pracy przez współpracowników,

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• umowę o pracę (atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy),

• możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,

• profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,

• przyjazną atmosferę pracy,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej.

• dogodną lokalizację pracy

Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110 moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Wschód Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.