Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > Klaver-praca w Niemczech- Elektryk

Archiwalne: Klaver-praca w Niemczech- Elektryk

25.10.2021

Oferujemy:
•atrakcyjna stawka godzinowa
•niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
•24 dni urlopu
•zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 20km od miejsca pracy
•koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę

Wymagania:
•znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
•kwalifikacje w zawodzie elektryka
•doświadczenie zawodowe jako elektryk(minimum kilkuletnie)
•dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:
•wszelkie prace związane z zawodem elektryka
•elektryka budowlana

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Opiekun Izabela
+48 570 901 913,
praca@klaverteam.com

Dominika tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Kamila tel: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Martin nr tel: + 48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o.(KRAZ 18450 ) WWW.KLAVERTEAM.COM

1 zł