Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Dom i Ogród > Materiały budowlane > HALE , WIATY, MAGAZYNY, KURNIKI, KOMPLEKSOWO

Archiwalne: HALE , WIATY, MAGAZYNY, KURNIKI, KOMPLEKSOWO

19.09.2019


Zapraszamy do skorzystania z usług budowlanych firmy Kambud, specjalizującej się w budownictwie przemysłowym i rolniczym.

Zakres usług:
- hale
- wiaty
- magazyny
- fermy drobiu (kurniki)
- ujeżdzalnie
- obory
- budynki inwentarskie
- stacje diagnostyczne
- obiekty sportowe
- obiekty przemysłowe
- budwonictwo jednorodzinne

Nasza firma przede wszystkim stawia na kompleksowość wykonania usługi, po to aby, dostarczyć klientowi komfortu i wysokiej jakości usługi.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą oraz wyszkoloną kadrę pracowniczą.
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów budowlanych dostępnych na rynku polskim i europejskim. Nasi architekci dbają o nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania.

Oprócz kompleksowego wykonania inwestycji, zajmujemy się również montażem samej konstrukcji czy płyty warstwowej lub wykonania tylko fundamentów.

Cena dotyczy 1 kg/zł/netto konstrukcji stalowej w wersji ocynkowanej ogniowo zgodnie z Polską Normą PN -EN ISO 1461 wraz z montażem

Każda planowana inwestycja wymaga indywidualnego podejścia do wykonania kosztorysu, zapraszamy więc do składania zapytań celem wykonania oferty.

W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Stosowane niezmiennie od kilkunastu lat reguły pozwalają firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie klientom wysokiej klasy obiektów mieszkalnych, magazynowych czy inwentarskich, łączących walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
www.kambudhale.pl

8 zł