Ogłoszenia Siedlce na NaszeSiedlce.pl > Praca > Praca za granicą > ELEKTRYK - PRACA W NIEMCZECH DARMOWE ZAKWATEROWANI

Archiwalne: ELEKTRYK - PRACA W NIEMCZECH DARMOWE ZAKWATEROWANI

19.08.2020

Zadania:
-Realizacja prac naprawczych w zakładach produkcyjnych
-Lokalizacja i eliminacja wad elektrycznych w zakładzie produkcyjnym
-Przygotowanie i kontrola utrzymania ruchu
-Planowanie i wdrażanie środków konserwacji zapobiegawczej
Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w pracy jako elektryk
-doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym – mile widziane
-wykształcenie kierunkowe – mile widziane
-gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym - dodatki
Oferujemy:
-miejsce pracy: Südharz, Niemcy
-umowa o pracę tymczasową,
-podstawowa stawka 15 € brutto/h ( ze znajomością języka), (1800 -2000 euro netto)
-podstawowa stawka 14 € brutto/h, (1700 – 1900 euro netto )
-zapewnione zakwaterowanie,
-legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
-możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
KONTAKT
+48 515 909 950, +48 571 322 116 +48 571 322 118, +48 572 505 720,+48 515 909 954
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl,

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

6000 zł